forgot password?


‹ Prvi  < 7 8 9 10 11 >  Zadnji ›
9 od 25
Odgovori na vaša pitanja
Posted: 15 Rujan 2015 02:21 PO.P   [ # 121 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

ODGOVOR ZA KRISTIJANA - Poštovani,
zovem se Kristijan,rođen sam 07.11.1987 u 18:45h u Rijeci. Zanimalo bi me da li ću u tekućoj godini pronaći ljubav svog života? Još me zanima da li ću uspjeti riješiti financijske teškoće? Da li se na poslu mogu nadati promjeni radnog mjesta ili nekakvom unaprjeđenju.
Bio bih zahvalan na odgovorima.
Hvala unaprijed!
Lp

Iza vas je period klasičnog sazrijevanja u kom ste definirali svoje ciljeve i osvijestili prioritete. Sad točno znate što želite i tome i stremite. U ljubavi vam je inače važno da što realnije sagledavate stvari jer ste skloni idealizirati drugu strranu. U idućih par godina vaš pristup prema ljubavi bit će ozbiljan i težit ćete dugoročnoj i stabilnoj vezi. Ona ne mora početi senzacionalno, ali bi mogla potrajati. Zbog toga što će vam Saturn u tim godinama tranzitirati natalnu Veneru (tokom nastavka 2015.), a potom dalje isti će planet prolaziti i kroz natalno 7. polje braka, moguće je da ćete se vezati trajnije.
Što se posla tiče, vozit ćete provjerenim stazama i igrati na sigurno. Ozračje na radnom mjestu moglo bi poprimiti obilježja dužnosti, znači da nešto radite suho profesionalno, a onako, s manje srca. Ipak, sve ćete to pregurati. Ono što se vidi kao dobro jest mogućnost rješavanja ili poboljšanja stambenog pitanja i to od sada, pa kroz cijelu 2016. godinu.

Profile
 
Posted: 28 Rujan 2015 11:02 PR.P   [ # 122 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

ODGOVOR ZA BARBARU - postovani!
Rodena sam 19 03 1962 godine! Udata i u braku vec 25 godina. posljednje dvije godine smo suprug i ja u veoma teskoj finansijskoj situaciji i pokusavamo da zivot vratimo u normalu ali nikako nam ne ide! On je roden 25 02 1961 godine!
Molim vas da mi odgovorite da li ce nasi napori za poboljsanjem situacije uskoro uroditi plodom i kakva nam je buducnost?
Unaprijed hvala


Bti će još borbi i ograničenja, ali ono najgore je već iza vas. Što god pokušavali i radili važno je da niti u jednom trenutkiu ne zaboravljate na realitete i da se držite činjenica. Znači, ako nešto planirate, provjeravajte da li je to realno moguće i nemojte se zanositi maštom. Oboje ste kreativni. Vaš suprug ima vodeni lotos i ako ikad dođete u dilemu imajući različita mišljenja, njegovo će biti sigurnije za oboje. Tim više jer vi stvari doživljavate vrlo emotivno. Pokušajte ih manje uzimati k srcu. Iako niste poslali satove rođenja, tranziti u idućem periodu (kroz godinu, dvije) dovodit će vas u iskušenja nerealnih procjena i zamki zabluda i iluzija. Zato je važno da što čvršće stojite na zemlji i da imate realan pristup prema svemu. To podrazuimjeva i određenu skromnost i zrelost. Na taj način ćete proći kroz ovo razdoblje koje neće biti agresivno, ali će biti pomalo kaotično. Budite realisti i sve će proći dobro.

Profile
 
Posted: 16 Listopad 2015 04:46 PO.P   [ # 123 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

ODGOVOR ZA TONIJA - poštovani
Zovem se Toni rođen sam 2.9.1990 u 9:15, zanima me ljubav da li bi mogao nekoga upoznati te konačno biti u stabilnoj vezi, jer dosada su sve bili sami promašaji? Hvala

Pred vama je dulje vrlo povoljno razdoblje. Jupiter je već ušao u vaš znak i to će biti još oko godinu dana, a otvorit će vam mnoge prilike, u svakom pogledu, pa tako i u društvenom i ljubavnom smislu. Kako ste Djevica s vrlo originalnim talentima i zanimljivom maštom, sve će to uroditi plodom tako da biste mogli profunkcionirati i privatno i poslovno. Mala financijska ograničenja bit će prolaznog karaktera i lako ćete ih nadrastati dobrim osjećajem iznutra. Inače vam veze obično počinju dinamično, a takve su vam i partnerice. Ponekad vas to zbunjuje, čak se možete osjećati blago ugroženi, no to je samo u početku. I u nastavku, pošto vam je podznak Vaga, imat ćete brojne prilike za razvoj na osobnoj, privatnoj i duhovnoj razini, znači sveukupno kroz idućih dvije, tri godine (jer će Jupiter nastaviti u tranzitu prolaziti kroz vaše natalno 1. polje). Zato ne brinite, imat ćete motivacije za društvo, izlazite, zabavljajte se, opustite i sve će polako krenuti.

Profile
 
Posted: 29 Listopad 2015 01:46 PO.P   [ # 124 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

ODGOVOR ZA LOVEHOPES - Pozdrav za astrologe..kaze se u prvom postu da cete odgovoriti na najzanimljivija pitanja…zivot mi je zadnje 4 godine u vrlo turbulentnom stanju..pokusala sam mnoge stvari da resim sama ali ne ide…trenutno su mi u krizi i veza i posao i dnosi sa dragim ljudima.necu pricati svoju tuznu pricu ali zaista mi je potreban neki koristan savet jer vise ne znam gde da se okrenem.a verujte mi pokusavam…Rodjena sam 08.januara 1982 godine u 4 i 15 ujutru Smederevo…moj partner je rodjen 12 jula 1983 godine oko pola tri ujutru odprilike vreme nije sigurno optimalno izmedju 2 i pola tri takodje u Smederevu…konkretno..da li ce nasa veza opstati ili zaista treba da odustanem da se borim?Posao ? i mogucnost zasnivanja porodice.Moji problemi traju predugo.unapred bicu jako zahvalna za bilo kakav odgovor.hvala najlepse

Jarac ste samo po Suncu u Jarcu. Podznak Strijelac, Uran na Ascendentu, Venera u Vodenjaku (kao i Merkur, te Mjesec u Blizancu) upućuju na osobu koja voli slobodu, otvorena je i tolerantna.
Čvrsti ste, ali volite ljude i društvo. Usporedni aspekti s vašim dragim imaju dosta opterećujućih aspekata koje stalno morate lomiti naporima. Kao osoba koja ima Sunce u Jarcu vi to možete izdržati, no pitanje je vaših unutrašnjih kriterija i želja da li bi možda negdje ili s nekim drugim moglo biti lakše, bolje, da li biste mogli procvjetati? To možete otkriti i odlučiti samo vi.
Kako vam je karmički čvor u Raku i u 8. kući, trebate se naučiti biti žena, trebate se na neki način odreći moći i zapovjedničkog stava, te na fin, miran „ženstven“ način dolaziti do stvari. Također jer je čvor u 8., trebate naučiti prihvaćati promjene i imati više povjerenja u druge, naučiti se boriti, a ne ziheraški ići po starim obrascima.
Kako vam Pluton upravo svojim orbisom dolazi sve bliže natalnom Suncu, to će upravo idućih par godina biti ključno. Kroz to vrijeme vi ćete vjerojatno iz temelja promijeniti neke stvari, a prije svega svoje prioritete. Nešto što vam je prije bilo na prvom mjestu, izgubit će na značaju, dok će nešto novo postati važno.
Također vam Saturn tranzitira Ascendent (podznak) pa ćete u idućim mjesecima biti suočeni sa stvarima koje će od vas zahtijevati zrelost, odgovornost, red, rad i disiplinu. Natjerat će vas da napravite reda kod sebe i u svojim odnosima.
Neke polsovne mogućnosti trebale bi se otvoriti tokom idućih godinu, godinu i pol (povoljno sve tokom 2015. i nastavlja se 2016.) jer vam Jupiter ide na MC, prilike za poboljšanje statusa i posla dolaze.

Profile
 
Posted: 19 Studeni 2015 03:27 PO.P   [ # 125 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

MILES DAVIS - Poštovani,
Rođena sam 20. svibnja 1976. u 20:15h. Imam bolove u slabinskom djelu kralježnice, dijagnoza: išijas, od 24.07. ove godine. Dakle, boli me
dio oko križne kosti i desna noga do kičice. Bila sam i na fizioterapiji početkom 9. mjeseca, bez poboljšanja stanja. Sad čekam termin za
ponovnu terapiju, koja će biti krajem 11.mjeseca ili početkom 12. mjeseca. Boli me 4 mjeseca, pijem tablete protiv bolova, dobivala sam inekcije, nisu pomogle. Sad me već hvata nervoza, jer ne mogu sjediti i voziti auto, a treba mi za posao. Bol nije velika, više tupa, ali ne
prolazi i pojačava se kod sjedenja i vožnje. Molim odgovor, kakvi su izgledi da bol prestane i koliko će to trajati? Vidi li se operacija? Hvala

Probajte s ovim, mnogima je pomoglo:

http://braco-tv.me/livestream.jsp

Profile
 
Posted: 19 Studeni 2015 03:29 PO.P   [ # 126 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

ODGOVOR ZA EMU 333 - Poštovanje!
Rođena sam 24.12.1982. u Zagrebu oko 12 sati,zanima me ljubav,da li ću uskoro nekoga naći i udati se?
Zadnja veza je bila sa osobom rođenom 24.11.1981., da li imam budućnosti s njim?

Nemamo točan sat rođenja vašeg posljednjeg partnera, pa ćemo izostaviti preciznu analizu.
Što se vas samih tiče, vrlo povoljno razdoblje za trajniju vezu i brak uslijedit će tokom 2016. i 2017. godine kad će vam Jupiter tranzitirati natalnu 7. kuću braka. Bit će to period lijepih prilika i vašeg zadovoljstva. To ne znači da istih neće biti i ranije. Već sada, posljednja dva mjeseca 2015. i u nastavku kroz idućih par mjeseci Pluton će tranzitirati vašu natalnu Veneru u Jarcu i iz temelja promijeniti vaš emotivni svijet. Moguće je stupanje u neku važnu vezu kroz koju ćete se razviti, nešto snažno doživjeti ili bitno promijeniti svoj život. Kako se na to nadovezuje prije spomenuti tranzit Juptera, izgledno je da će vaš ljubvni život postajati sve bogatiji.
Bračni partner je opisan kao uljudan čovjek, na neki način fin, i stabilan, s određenim statusom. U 7. kući imate Saturn i Pluton, no oni su dobro postavljeni. Znači za brak ćete imati neke napore ili potrebne promjene, ali bi iste u konačnici trebale donijeti sreću i zadovoljstvo.

Profile
 
Posted: 23 Studeni 2015 11:49 PO.P   [ # 127 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

POSTOVANJE DALI CEMO USKORO POSTATI RODITELJI JA I SUPRUG?rODJENA SAM 25.06.1993 U 12.30 kumanovo makedonija a on je rodjen 25.01.1989 00.00 sati u bujanovac a zivimo u boras svedska.Hvala unapred i nadam se na brz odgovor

Profile
 
Posted: 23 Studeni 2015 11:49 PO.P   [ # 128 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31
pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

POSTOVANJE DALI CEMO USKORO POSTATI RODITELJI JA I SUPRUG?rODJENA SAM 25.06.1993 U 12.30 kumanovo makedonija a on je rodjen 25.01.1989 00.00 sati u bujanovac a zivimo u boras svedska.Hvala unapred i nadam se na brz odgovor

Profile
 
Posted: 23 Studeni 2015 11:49 PO.P   [ # 129 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P
pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

POSTOVANJE DALI CEMO USKORO POSTATI RODITELJI JA I SUPRUG?rODJENA SAM 25.06.1993 U 12.30 kumanovo makedonija a on je rodjen 25.01.1989 00.00 sati u bujanovac a zivimo u boras svedska.Hvala unapred i nadam se na brz odgovor

Profile
 
Posted: 23 Studeni 2015 11:50 PO.P   [ # 130 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

[color=red]

pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P
pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

POSTOVANJE DALI CEMO USKORO POSTATI RODITELJI JA I SUPRUG?rODJENA SAM 25.06.1993 U 12.30 kumanovo makedonija a on je rodjen 25.01.1989 00.00 sati u bujanovac a zivimo u boras svedska.Hvala unapred i nadam se na brz odgovor

[/color]

Profile
 
Posted: 23 Studeni 2015 11:50 PO.P   [ # 131 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

pasa - 23 Studeni 2015 11:50 PO.P

[color=purple]

pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

[color=red]

pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P
pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

POSTOVANJE DALI CEMO USKORO POSTATI RODITELJI JA I SUPRUG?rODJENA SAM 25.06.1993 U 12.30 kumanovo makedonija a on je rodjen 25.01.1989 00.00 sati u bujanovac a zivimo u boras svedska.Hvala unapred i nadam se na brz odgovor

[/color]

[/color]

Profile
 
Posted: 23 Studeni 2015 11:50 PO.P   [ # 132 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

pasa - 23 Studeni 2015 11:50 PO.P

[color=yellow]

pasa - 23 Studeni 2015 11:50 PO.P

[color=purple]

pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

[color=red]

pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P
pasa - 23 Studeni 2015 11:49 PO.P

POSTOVANJE DALI CEMO USKORO POSTATI RODITELJI JA I SUPRUG?rODJENA SAM 25.06.1993 U 12.30 kumanovo makedonija a on je rodjen 25.01.1989 00.00 sati u bujanovac a zivimo u boras svedska.Hvala unapred i nadam se na brz odgovor

[/color]

[/color]

[/color]

Profile
 
Posted: 03 Prosinac 2015 10:36 PR.P   [ # 133 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

ODGOVOR ZA DILEMU - Papiroloski sam u braku, iako osam meseci ne zivim sa suprugom, imali smo dosta trzavica, imamo i maku bebu od devet meseci, pa me zanima sta ce biti dalje, ja sam rodjen 13.07.1984. a ona 03.11.1984. Takodje i da li do kraja godine idem u inostrandtvo i da li cu naci posao.

Niste nam poslali sate rođenja, no na osnovu datuma može se reći ovo: Čudno je da niste sa suprugom, jer vi ste osoba koja može izdržati maratone, a i s njom imate dobre aspekte. Ipak, jedna stvar upada u oči: jedno područje vašeg života je jako markirano i donosi značaj i težinu koja obilježava isto (ne znamo koje jer nemamo sat rođenja) i zasjenjuje ostalo – vi se s tim možete nositi vrlo dobro, no isto „to“ u kombinaciji s vašom ženom je još više potencirano, pa stvara dodatni uteg kako njoj, tako i vama. Možda je to razlog koji kod oboje (kad se spojite) stvara osjećaj da se događa nešto jako važno, ali istovremeno i pre-teško. Znajte da vi taj aspekt nosite sami u sebi (u vašoj je natalnoj karti) i nećete moći pobjeći od njega. Koliko vam to daje snagu, toliko vas i nerijetko stavlja u situacije da odlučujete u krajnostima – ili sve ili ništa. Jednostavno biste trebali vježbati „olabavljivanje“, odnosno ne uzimati stvari toliko k srcu. Poraditi na opuštanju i ležernosti, pa biste mogli učiniti i vrlo zahtjevna i velika djela.
Što se tiče odlaska u inozemstvo do kraja godine, on nije stabilan, odnosno manje je vjerojatan. Postoje i pravne prepreke, zasad je bolje pričekati. Dugoročno, bilo bi dobro za istu temu pogledati vašu natalnu kartu sa točnim satom rođenja.

Profile
 
Posted: 11 Prosinac 2015 03:44 PO.P   [ # 134 ]  
Administrator
RankRankRankRank
Total Posts:  321
Joined  2018-10-31

ODGOVOR ZA ERIKU LJ.M. - Imam pitanje u vezi ljubavi. Rodena sam 22.08.1989. u Kopru (Slovenija) sati 6:45 ,  a partner 04.08.1980. u Puli, sati 5:50 . Zanima me da li nasa veza ima sretnu buducnost ili postoji mogucnost prekida?
Hvala!

Imate lijepe usporedne aspekte (kompatibilne Venere u zračnim, njegov Mars s vašom Venerom u konjukciji u Vagi, oboje Mjesece u Biku) – sve upućuje na emotivni sklad i obostranu ispunjenost. Nema opasnih aspekta, pa je izgledno da bi vaša veza trebala zaživjeti na dulje staze. Sretno!

Profile
 
Posted: 11 Prosinac 2015 05:02 PO.P   [ # 135 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31
horoskop - 11 Prosinac 2015 03:44 PO.P

ODGOVOR ZA ERIKU LJ.M. - Imam pitanje u vezi ljubavi. Rodena sam 22.08.1989. u Kopru (Slovenija) sati 6:45 ,  a partner 04.08.1980. u Puli, sati 5:50 . Zanima me da li nasa veza ima sretnu buducnost ili postoji mogucnost prekida?
Hvala!

Imate lijepe usporedne aspekte (kompatibilne Venere u zračnim, njegov Mars s vašom Venerom u konjukciji u Vagi, oboje Mjesece u Biku) – sve upućuje na emotivni sklad i obostranu ispunjenost. Nema opasnih aspekta, pa je izgledno da bi vaša veza trebala zaživjeti na dulje staze. Sretno!

Hvala najljepsa! Pozdrav! smile

Profile
 
‹ Prvi  < 7 8 9 10 11 >  Zadnji ›
9 od 25