forgot password?


Samo me interesuje Neptun :D
Posted: 26 Ožujak 2012 10:48 PO.P  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

Zdravo svima!

Taman se obradujem sto je Neptun izasao iz Vodolije, kad ono skontam da mi je sad u opoziciji sa podznakom, i pomislim si ‘ku kuuuu, dokle vise’! smile
Nije hica, a i kontam da za ovo ne treba neka posebna vestina - ko ume, kada i ako nadje vremena, da li bi mogao/la samo da mi pogleda kada ce me Neptun pustiti na miru? smile (nije da nismo imali sanjivo lepih trenutaka zajedno, ali svarno vise…)

7.2.1985., Novi Sad, 20:05

Hvala
Pozzz

Profile
 
Posted: 27 Ožujak 2012 08:27 PO.P   [ # 1 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

Neptun u Četvrtoj Kući

Daje uspjeh, zahvaljujući neobičnim idejama. Obiteljski odnosi su čudni i ne baš iskreni. Rodna obitelj je imala neharmonične odnose i česta je nevjera. Vezanost za majku.


Vodenjak Ascendent u Djevici

Daje dobre predispozicije za medicinske, paramedicinske ili socijalne službe. Osoba voli mir i tišinu u svom domu. U ljubavi traži stabilnog partnera.

Četvrta Kuća u Strijelcu

Daje mogućnost ženidbe sa strancem ili preseljenje u inozemstvo.cool smile

Profile
 
Posted: 27 Ožujak 2012 09:53 PO.P   [ # 2 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

Hej, pa hvala ti, sto si iscitao/la podatke sa natalne karte :D ali mislila sam konkretno na trenutno aktuelni tranzit neptuna koji mi je u opoziciji na ascendent - kada ce se to zavrsiti smile

Profile
 
Posted: 28 Ožujak 2012 12:04 PO.P   [ # 3 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

Samo da da znaš da je planeta Neptun neprevidljiva i jako dugo ostaje :O ali pogledala sam samo za današnji tranziti pokazuju :Sextile Neptun - Neptun,Trine Mars - Neptun i Square Uran - Neptun ,nije ipak toliko loša planeta neptun winknadam se da si zadovoljna smile mada ni ja nemam baš nekog velikog iskustva s ovim ali ipak mi je jako zabavna astrologija LOL

Profile
 
Posted: 30 Ožujak 2012 02:15 PO.P   [ # 4 ]  
Newbie
Rank
Total Posts:  0
Joined  2018-10-31

Hvala u svakom slucaju smile

Profile
 
‹‹ ljubav      kriva kategorija ››